Blog

Dowiedz się więcej o nas, aktualności i artykuły, technologie, IT

Quick Tips

Podpis elektroniczny w B2C usprawnia procesy sprzedażowe

Sprzedaż zarówno produktów jak i usług to jeden z najważniejszych obszarów każdej dobrze prosperującej firmy. Dlatego ważne jest, aby usprawniać i ułatwiać prace osób, które odpowiadają za kontakt i budowanie relacji z klientami. W zależności od specyfiki firmy dokumentów, które nowy klient musi wypełnić jest mniej lub więcej, ale zawsze jakieś formalności muszą być dopełnione. Odpowiednio dobrane narzędzia pozwolą nie tylko usprawnić pracę, ale pomagają budować wizerunek nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmy.

Jednym z rozwiązań jest podpis elektroniczny, dzięki temu możemy popisać umowę z klientem na odległość w ciągu kilku minut. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniu eSign Lite firmy Infinite, które dostępne jest w ramach platformy Paperless Lite. Gotowe dokumenty wystarczy przesłać do e-Sign Lite, a wskazana przez nas osoba otrzyma powiadomieni z mailem, że dokumenty czekają na podpisanie. Dodatkowym uwierzytelnieniem jest wysyłany SMS-em na podany numer telefonu. Cały proces trwa chwilę, a zmówienie może być od razu realizowane.

eSign Lite posiada również możliwość podpisywania dokumentów na tablecie, w ten sposób zarówno w biurze jak i poza biurem w każdej chwili klient może zapoznać się dokumentami i złożyć podpis odręczny. Sygnowane dokumenty trafiają na mail do firmy oraz do klienta. Mamy pewność, ze nic nie zgubimy, a wypełnione dokumenty są kompletne inaczej nie możliwe byłoby złożenie podpisu.

Dotychczas już ponad 25tys. umów zostało podpisane przy pomocy e-Sign.

„Wybór dostawcy nie był przypadkowy. Od początku stawialiśmy na łatwość i czas wdrożenia. Do tego kluczowa dla nas była kwestia intuicyjnej obsługi dla pracowników oraz możliwość wykorzystania podpisów na tablecie, które zastępują tradycyjny, odręczny podpis, wymagany dla umów zakupu bądź wynajmu nieruchomości. To wszystko zapewniła nam firma Infinite.”

– klient Infinite, biuro nieruchomości

Warto już teraz założyć konto w Paperless Lite, aby przetestować możliwości tego rozwiązania bez dodatkowych opłat.

Najważniejsze korzyści eSign, kiedy możemy zrezygnować z drukowania dokumentów:

  • bezpieczne
  • uporządkowanie dokumentów
  • większa elastyczność w kontaktach z klientami
  • dostęp do dokumentów w każdej chwili i z każdego miejsca
  • zwiększone zaufanie klientów do nowoczesnej i uporządkowanej firmy