Korzystaj bezpłatnie z platformy Paperless Lite dla biznesu przez 30 dni!

Wypełnij formularz i testuj bez ograniczeń możliwości Paperless Lite. Na podany przez Ciebie adres email
wyślemy dostęp do aplikacji wraz z dodatkowymi wskazówkami dzięki którym z łatwością rozpoczniesz korzystanie z platformy.

Paperless Lite

Testuj za darmo przez 30 dni!
Wybieraj spośród dostępnych aplikacji

Paperless Lite to platforma online, gdzie w jednym miejscu znajdziesz szereg aplikacji dla Twojej firmy. W abonamencie miesięcznym bez konieczności inwestycji w kosztowne oprogramowania. Zakładasz konto, logujesz się i korzystasz.

Od podpisu elektronicznego, generowania i wymiany dokumentów z partnerami biznesowymi, po rozwiązania dla sprzedaży, platformy do obsługi Twoich klientów online, hr, transportu i wiele innych. Dzięki Paperless Lite rezygnujesz z papieru, przyśpieszasz procesy biznesowe a wszystkie dokumenty i narzędzia masz w jednym miejscu. Prowadź biznes bez papieru, postaw na jedną platformę, korzystaj z wielu rozwiązań, gdziekolwiek jesteś.

Podpisuj elektronicznie dokumenty za darmo

Wybierz najbezpieczniejszy podpis elektroniczny i podpisuj dokumenty jeszcze szybciej gdziekolwiek jesteś. Na tablecie lub przez www. Skróć czas procesów w swojej firmie i oszczędzaj.

Elektroniczna wymiana danych z kontrahentami EDI
– integracja KSEF!

EDI Lite to platforma B2B, która umożliwia wymianę danych między Tobą a Twoimi partnerami biznesowymi. Platforma pozwala na wysyłanie i odbieranie wielu rodzajów dokumentów elektronicznych. Błyskawicznie możesz generować dokumenty, edytować, podejrzeć ich status oraz zintegrować ze swoimi systemami biurowymi. Logujesz się i korzystasz. Dzięki aplikacji EDI Lite Twoi partnerzy biznesowi błyskawicznie otrzymują dokumenty a Ty masz wszystko w jednym miejscu.

EBOK – platforma online do obsługi Twoich klientów

Przenieś całą komunikację z klientem w jedno miejsce. Elektroniczne biuro obsługi klienta to serwis online, gdzie Twój klient może aktywnie i samodzielnie załatwić wiele spraw od ręki. Szybko, wygodnie i bezpiecznie, a najlepiej zdalnie na tablecie lub smartfonie. Każdy z Twoich klientów może sam zalogować się do systemu, gdzie ma dostęp do rozliczeń, statusów płatności, wiadomości i aktualności od dostawcy, jak również salda rozrachunków.

    Wypełnij formularz:

    Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: link do klauzuli informacyjnej.

    Więcej na temat Paperelss Lite znajdziesz na www.paperlesslite.pl